Haber

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Memur-Sen İstanbul İl Temsilciliğini ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Memur-Sen İstanbul İl Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarette 31 Mart seçimlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Memur-Sen İstanbul İl Temsilciliği’nde gerçekleştirilen ziyarette; Toplantıya, Murat Kurum’un yanı sıra Memur-Sen İstanbul İl Temsilcisi Cesur Öztürk ve şube başkanları da katıldı. Toplantıda İstanbul’a yönelik vaatlerini açıklayan Kurum, sendikaların oluşturduğu ve İstanbul’daki konut sorununa çözüm üretecek her türlü maddi ve manevi projeye destek vereceklerini belirterek, “Memur-Sen’in start vermesini istiyorum” dedi. 1 Nisan’da ilk yapmamız gereken memurlarımızın uygun şartlara kavuşmasını sağlamak. “Onların ev sahibi olabilmesi için tüm sendikalarımızla birlikte gerekli adımları atacağız. Bunu 365 bin konut yapan, her felakette hemen milletin yanına gidip vatandaşa destek veren, en son Kahramanmaraş depreminde 3 ayda 180 bin konutun inşaatına başlayan bir kardeşiniz olarak söylüyorum. Söylersek yaparız” dedi.

Milletin acısını dert edinen bir anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Murat Kurum, Memur-Sen ile birlikte İstanbul’da memurların hayatlarını kolaylaştıracak adımlar atacaklarına dikkat çekerek, “Memurlar Belediyede çalışan arkadaşlarımız ve indirim hakkı sunduğumuz diğer kardeşlerimiz gibi onlar da aynı haklardan yararlanacak.Yine belediyemizin hizmetleri olan spor salonlarını, aile bahçelerini, kafeteryaları ve kütüphaneleri daha ulaşılabilir hale getireceğiz. Memurlarımızın da yararlanacağı ulaşım noktasında indirim anlayışını yaygınlaştırmak istiyoruz. Memurlarımızın bizden haklı bir talebi olursa bunu birlikte değerlendirip birlikte çözüm ararız. Memurumuzun bir sorunu mu var? “Biz orada olacağız ve İstanbul’u yeniden hep birlikte ayağa kaldıracağız” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu